Tusch på papir. Sign. Storm P. Bladstørrelse 26 x 32 cm.
Proveniens: Kunsthallen, auktion 426, kat. nr. 229. Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
22532 | 2.400 DKK | 2018-09-19 08:53 |
23687 | 2.200 DKK | 2018-08-20 09:13 |
2.400 DKK | Startpris |