"Ja lad mig faa den Revolver, vær saa god at lade den med seks skarpe skud.
Må jeg saa bede om pengeskuffen - i en Fart". Sign. R. St. P. Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
2114 | 2.800 DKK | 2018-09-20 14:14 |
19474 | 2.600 DKK | 2018-09-18 23:46 |
23687 | 2.200 DKK | 2018-08-20 09:13 |
2.400 DKK | Startpris |