"- Du skal ikke være ked af det, Jokumsen - For saadan er Hansen altid i Begyndelse - han er ellers et Morderligt rart menneske, naar man lærer ham at kende."
Tusch på papir. Sign. Robert Storm P. Lysmål 22 x 21.
Proveniens: BR auktion 551, kat. nr. 252
22532 | 2.400 DKK | 2018-09-20 08:38 |
23687 | 2.200 DKK | 2018-08-20 09:13 |
2.400 DKK | Startpris |