Grønbrunpatineret bronze. Sign. TO, 7/1957. H. 34 cm samt bronzestøberstempel
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
18209 | 4.400 DKK | 2018-09-20 16:34 |
879 | 4.200 DKK | 2018-09-20 16:14 |
23687 | 3.200 DKK | 2018-08-20 09:18 |
3.400 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.