84. Hans Voigt Steffensen (f.1941): "Ballet"

Olie på lærred, sign. Hans Voigt Steffensen. Signeret og dateret 83-84, betegnet "Ballet" på bagsiden.
180 x 160 cm

Varenr 58032

20 September 2018 17:00

Vurdering 40000 DKK

Kvalitetsauktion 281,