86. Walasse Ting (1929-2010): Liggende kvindemodel.

Litografi i farver. Sign. Ting 88, 87/200. Lysmål 70 x 95 cm.
Proveniens: ABR auktion 577, kat.nr. 363.
Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55325

20 September 2018 17:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 3.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

Kvalitetsauktion 281,