Olie på masonite. Sign. W. Scharff. 60 x 43 cm.
Proveniens: Tidligere solgt ABR.
Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
18657 | 2.400 DKK | 2018-09-20 15:11 |
22725 | 2.200 DKK | 2018-09-20 15:07 |
23687 | 1.700 DKK | 2018-08-20 09:31 |
1.800 DKK | Startpris |