Olie på lærred. Sign. Ernst Zeuthen 1937. 80 x 102 cm.
Proveniens: Tidligere ABR auktion 736, kat. nr. 636. Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.
4532 | 7.000 DKK | 2018-09-20 09:41 |
23340 | 6.500 DKK | 2018-09-18 20:04 |
18204 | 6.000 DKK | 2018-09-06 23:46 |
23687 | 5.500 DKK | 2018-08-20 09:06 |
6.000 DKK | Startpris |