89. Victor Brockdorff (1911-1992): Familieportræt

Portræt af kunstnerens hustru og deres børn. Olie på lærred. Signeret. 146 x 114 cm

Varenr 57116

20 September 2018 17:00

Vurdering 8000-10000 DKK

Kvalitetsauktion 281,