91. Søren Hjorth-Nielsen (1901-1983): Jagtvejen 1934

Olie på lærred, 70 x 90 cm. Sign. front monogram HN. Bagside Hjorth Nielsen Jagtvejen 1934

Varenr 55397

20 September 2018 17:00

Vurdering 10000-12000 DKK

Kvalitetsauktion 281,