92. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Akvarel, skitse til tryk. Rammemål 85,5 x 84 cm. Sign. EJ 61

Varenr 57218

20 September 2018 17:00

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 14.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 18000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

2681013.000 DKK2018-09-19 15:12
2676312.000 DKK2018-09-13 17:31
2510011.000 DKK2018-07-25 08:48
 12.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,