94. Else Alfelt (1910-1974): "Universum".

Maleri. Olie på plade. Sign. på bagsiden Else Alfelt 52, nr. 209. 126 x 107 cm.

Varenr 55337

20 September 2018 17:00

Vurdering 60000 DKK

Kvalitetsauktion 281,