Maleri. Olie på lærred. Sign. William Scharff 1940. 80 x 110 cm.
18204 | 7.000 DKK | 2018-09-06 23:40 |
23687 | 6.500 DKK | 2018-08-20 09:07 |
7.000 DKK | Startpris |