95. William Scharff (1886-1959): Granskov.

Maleri. Olie på lærred. Sign. William Scharff 1940. 80 x 110 cm.

Varenr 55330

20 September 2018 17:00

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 10.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 10000 DKK

182047.000 DKK2018-09-06 23:40
236876.500 DKK2018-08-20 09:07
 7.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,