96. Jens Søndergaard (1895-1957): Sommerlandskab ved stranden

Akvarel. Sign. Jens Søndergaard 48. Bladstørrelse 23 x 26 cm

Varenr 58019

20 September 2018 17:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 1.800 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2500-3000 DKK

185441.300 DKK2018-09-20 16:46
LARSK1.200 DKK2018-09-20 16:16
 1.200 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,