Akvarel. Sign. Jens Søndergaard 48. Bladstørrelse 23 x 26 cm
18544 | 1.300 DKK | 2018-09-20 16:46 |
10471 | 1.200 DKK | 2018-09-20 16:16 |
1.200 DKK | Startpris |