97. Jens Søndergaard (1895-1957): Joller på strand

Akvarel. Sign. Jens Søndergaard 1950. 40 x 50 cm

Varenr 55286

20 September 2018 17:00

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.600 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

LARSK1.500 DKK2018-09-20 16:17
 1.500 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,