Olie på lærred. 1926. Stemplet på bagsiden Harald Giersing Mindeudstilling 1927. 58 x 69 cm.
4532 | 8.500 DKK | 2018-09-20 09:42 |
18204 | 8.000 DKK | 2018-09-06 23:44 |
23687 | 7.500 DKK | 2018-08-28 16:56 |
8.000 DKK | Startpris |