99. Harald Giersing (1881-1927): Valdalshave

Olie på lærred. 1926. Stemplet på bagsiden Harald Giersing Mindeudstilling 1927. 58 x 69 cm.

Varenr 55304

20 September 2018 17:00

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 18.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 12000-15000 DKK

3408.500 DKK2018-09-20 09:42
182048.000 DKK2018-09-06 23:44
236877.500 DKK2018-08-28 16:56
 8.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 281,