53455. Ubekendt kunstner: Vinterlandskab med figurer ved en landsby

Olie på lærred. 76 x 105 cm. sign. P H 1860.

Kraftigt krakeleret, afskalninger

Varenr 53455

30 Maj 2018 20:26

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 450 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

1025450 DKK2018-05-28 20:44
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms