54965. Hans Haakø (1891-1984): Landskab - i forgrunden huse

Akvarel, 48 x 42 cm. Sign. H. Haakø 1929

Varenr 54965

30 Maj 2018 20:28

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 800 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

23265800 DKK2018-05-30 12:03
13672750 DKK2018-05-26 12:39
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms