54966. Hans Haakø (1891-1984): Landskab

Akvarel, 45 x 56 cm. Sign. H. Haakø 1933

Varenr 54966

30 Maj 2018 20:28

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms