55057. Stephan Ussing: Bygade, Ribe

Olie på lærred, 49 x 45 cm. Puggårdsgade, dateret 1944. Sign.

Varenr 55057

30 Maj 2018 20:29

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.200 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

185881.200 DKK2018-05-30 11:20
3401.100 DKK2018-05-29 23:05
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms