55399. Henriette Werke?: Landskab med køer

Akvarel, lysmål 63 x 98 cm. Sign. utydeligt og dateret 86 samt med dedikation

Varenr 55399

30 Maj 2018 20:29

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms