55518. Ane Marie Hansen (1852-1941): Kvindeportræt

Olie på lærred, 38 x 35 cm. Sign. A.M.H. 1915

Varenr 55518

30 Maj 2018 20:30

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms