55265. Finn Andersen (1909-1987): Skovparti

Olie på lærred, sign. Finn An. 84 x 43 cm.
(afskalning)

Varenr 55265

30 Maj 2018 19:38

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms