55447. To Meissen figurer, 19. årh. (2)

Pige med fugl og pige med blomster. Porcelæn dekoreret i farver.
Medfølgende forgyldte konsoller. Figurenes højde 10 cm

Varenr 55447

30 Maj 2018 21:02

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.300 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

224961.300 DKK2018-05-30 19:59
245441.200 DKK2018-05-29 21:23
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms