54294. Stort rakubrændt fad

Lertøj med rødlig glasur og zigzag dekoration. Dia 56 cm. Utydeligt signeret og dateret 1992 på undersiden

Varenr 54294

30 Maj 2018 19:50

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms