54618. Asger Jorn (1914-1973): Komposition

Litografi, 85 x 66 cm, sign. Asger Jorn (misfarvning øverste højre hjørne)

Varenr 54618

30 Maj 2018 19:52

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 2.800 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

104472.800 DKK2018-05-30 19:49
186932.600 DKK2018-05-30 19:41
214792.400 DKK2018-05-30 18:40
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms