53802. Jean Dewasne (1921-1999): Komposition

Litografi, rammemål 51,5 x 63 cm. Sign. J. Dewasne 148/300

Varenr 53802

30 Maj 2018 19:53

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 375 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

15083375 DKK2018-05-30 19:47
23815350 DKK2018-05-30 13:20
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms