54409. Ulrik Hoff (1938- ): Tibirke Bakker

Olie på lærred, 50 x 61 cm, sign. Ulrik Hoff 1972

Varenr 54409

30 Maj 2018 19:55

Vurdering 2500 DKK

245171.300 DKK2018-05-24 17:45
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms