55201. Preben Hornung (1910-1989): Studier

Litografi, rammemål 43 x 35,5 cm. Sign. Hornung

Varenr 55201

30 Maj 2018 19:57

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 425 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24580425 DKK2018-05-26 10:41
19113400 DKK2018-05-23 22:42
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms