55651. Vignir Johansson: "Livets Kande" bronzeskulptur

Skulptur af poleret og patineret bronze, sign. Vignir og dateret 1998 H. 13 L. 31 cm. Vægt: 10 kg
Udført af kunstner til rekvirents bryllup

Varenr 55651

30 Maj 2018 19:57

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.500 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

249961.500 DKK2018-05-30 18:35
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms