51270. Karel Appel (1921-2006): Figurkomposition

Akryl på papir. 73 x 101 cm. Signeret Appel -93.
Proveniens: Galleri Flintholm

Varenr 51270

30 Maj 2018 19:58

Vurdering 175000-200000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms