55728. Jeppe Vontilius (1915-1994): Kvinde siddende i sofa

Olie på lærred, 62 x 40 cm. Sign. monogram IV

Varenr 55728

30 Maj 2018 19:59

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 3.200 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

259543.200 DKK2018-05-30 19:49
3403.000 DKK2018-05-29 23:01
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms