55453. Konsolur med stående og siddende figur

Forgyldt og malet træ, udskåret base med løvehoveder og dyrepoter. Højde 43, bredde 40 cm
19. årh.

Afslag på den stående figurs hånd. Der garanteres ikke for værkets funktionalitet

Varenr 55453

30 Maj 2018 20:07

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 3.600 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 4000-5000 DKK

241763.600 DKK2018-05-30 20:05
8453.400 DKK2018-05-30 20:04
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms