53576. Chiffonière/skuffemøbel af mahogni, 19. årh.

Seks skuffer, den øverste med svungen front, den næstøverste bred. Bronzegreb og nøglebeslag.
H. 163, B. 99, D. 50 cm

Brugsspor, mindre finerskader

Varenr 53576

30 Maj 2018 20:09

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 600 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

53ROBSENG600 DKK2018-05-30 11:18
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms