54196. Ubekendt kunstner: La Neige En Rose

Olie på lærred, 50 x 50 cm. Sign.

Varenr 54196

30 Maj 2018 20:20

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms