54961. Jens Birkholm (1869-1915): Landskab

Olie på lærred, 58 x 75 cm, sign. JB12. I usædvanlig smuk ramme. Blindramme med mærkat K.E. 1913. Rest af mærkat. Jens Birkholm. Parti fra Dyrbo (eg). Købt af kunsthandler N.

Varenr 54961

30 Maj 2018 20:21

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 2.400 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

203952.400 DKK2018-05-30 20:16
3402.200 DKK2018-05-29 23:03
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms