54968. Ubekendt kunstner: Vinterparti med gult havehus

Olie på lærred, 60 x 78 cm. Sign. monogram OLM

Varenr 54968

30 Maj 2018 20:22

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 400 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23750400 DKK2018-05-30 19:51
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms