54960. Marie Luplau (1848-1925): Parkparti -i forgrunden dam med åkander

Olie på lærred, 65 x 82 cm. Sign. M. Luplau Vallø samt datering. På blindramme mærkat: Marie Luplau. Skovbillede. Købt på Anton Hansens Auktioner

Varenr 54960

30 Maj 2018 20:22

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK 1.300 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

3401.300 DKK2018-05-29 23:04
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms