53352. Chr. Nygaard: Stående sætter

Olie på lærred, 70 x 100 cm. Sign.

Varenr 53352

30 Maj 2018 20:24

Vurdering 800 DKK

21362400 DKK2018-05-23 21:32
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms