54964. Ewald Vetter (1894-1981): "HeimKehr"

Olie på lærred, 120 x 120 cm. Sign. E. Vetter 1929. Mærkat på blændramme: Ewald Vetter "Heimkehr". Udstillet i Tyskland. Købt af kunstneren

Varenr 54964

6 Juni 2018 20:23

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms