54720. Frederik Kraft (1823-1854): Italiensk sækkepibespiller

Akvarel, rammemål 45 x 35 cm. Sign. F. Kraft Rom 1851

Varenr 54720

6 Juni 2018 20:24

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 900 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

18437900 DKK2018-06-06 20:15
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms