54721. F. C. Lund (1826-1901): Ung italienerinde med tamburin

Akvarel, rammemål 39 x 31,5 cm. Sign. F. C. Lund Rome 1874

Varenr 54721

6 Juni 2018 20:25

Vurdering 3500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms