54723. Heinrich Buntzen (1803-1892): Træer

Akvarel, rammemål 33 x 39 cm. Sign. Heinr. Buntzen Thiergarten 17 Octbr. 1879

Varenr 54723

6 Juni 2018 20:26

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 800 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19013800 DKK2018-06-05 20:32
22036750 DKK2018-06-06 17:25
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms