54708. Frants Henningsen (1850-1908): På vej til kirke

Tusch/akvarel, 14,5 x 22 cm. Sign. monogram

Varenr 54708

6 Juni 2018 20:31

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms