54385. Johan Neumann (1860-1940): Skibe udfor Kronborg

Olie på lærred, 45 x 70 cm, sign. Johan Neumann

Varenr 54385

6 Juni 2018 20:38

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK 1.100 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

211801.100 DKK2018-06-06 18:48
227151.000 DKK2018-06-06 20:08
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms