55045. I. B. Debois: Franske anemoner og blomstrende grene i vase

Olie på lærred, 64 x 54 cm. Sign. I. B. Debois

Varenr 55045

6 Juni 2018 20:39

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms