55613. Gyde Petersen: Parti fra Dyrehaven

Olie på lærred, 74 x 102 cm. Sign. Gyde Petersen

Varenr 55613

6 Juni 2018 20:40

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms