55535. Royal Copenhagen: Diverse dele porcelæn (7)

Murer (4377), 2. sort., vase sign. Thorkild Olsen (4141), Skål, krakelé (457/2528), garderplatte 1983, 2 platter (1403) "Halvvejshøjen" og "Hærvejen over Graahede" samt bisquitplakette "Morgrethe og Henrik 10. juni 1967", 2. sort.

Varenr 55535

6 Juni 2018 20:52

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 650 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22356650 DKK2018-06-06 07:43
15983600 DKK2018-06-05 23:39
20264500 DKK2018-05-30 17:08
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms