52463. Japansk skab

Skuffer og rum med skydedøre. Intarsia i front og sider. 48 x 29 cm, H: 56 cm
(fyldning til 2. skydedør findes, men ramme mangler. Et par "håndtag" mangler, afslag i finér)

Varenr 52463

6 Juni 2018 21:05

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 1.200 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

185541.200 DKK2018-06-06 19:48
2621.100 DKK2018-06-06 19:46
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms