54989. Thailandsk liggende buddha

Forgyldt og rødmalet, H. 11,5, L. 23 cm.
Tip af hoved beklædning mangler

Varenr 54989

6 Juni 2018 21:06

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms